Ужгородська міліція виграла футбольний турнір (ФОТО)

На Закарпатті у відбірковому міліцейському турнірі із міні-футболу кращими з кращих стали Ужгородці.
футбол
Днями на стадіоні «Спартак» Ужгорода, з нагоди 22-річниці Дня міліції України, проходив відбірковий турнір з міні-футболу серед галузевих служб та міськрайвідділів. У змаганнях взяли участь 5 команд.
Першість з міні-футболу здобула команда Ужгородського міськвідділу міліції та стала найкращою серед футбольних міліцейських команд підгрупи, друге місце посіла команда Ужгородського райвідділу міліції, а третіми стали учасники команди роти мілкомаіції особливого призначення «Беркут» УМВС України в Закарпатській області. Отже, команди Ужгорода та району отримали можливість змагатися далі за звання найкращої футбольної міліцейської команди Закарпатської області.
футбол2
«В житті міліціонерів, спортивно–масові заходи відіграють не останню роль. Постійні фізичні навантаження допомагають у повсякденній роботі, яка вимагає доброї фізичної форми щодня, до того ж, змагання стимулюють нас, адже завжди хочеться бути кращим» – каже інспектор з кадрового забезпечення Ужгородського міськвідділу міліції Валерій Найман.
Начальник міськвідділу підполковник міліції Євген Калитич, привітав переможців турніру та побажав їм подальших успіхів у спортивних досягненнях.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.