В Ужгороді «Карпатська Січ» закликає пом’янути мільйони жертв Голодомору (ПРОГРАМА)

голодомор2День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цього року день пам’яті припав на 23 листопада.
«Голодомор – Великий голод 1932-1933 років в Україні – забрав життя від семи до десяти мільйонів ні в чому не винних людей» (зі Спільної заяви делегацій держав-членів ООН, 7 листопада 2003 року). Щонайменше 10 млн. свічок вимагає від нас історія та наша пам’ять, але чи набереться така кількість в Україні? Уточнені дані людських втрат міг би дати всесоюзний перепис населення 1937 року. Однак його результати були знищені, а виконавці репресовані.
На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 23 листопада 2013 року з 14 години приєднуйтесь до націоналістів Закарпаття.
Організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до заходу і пом’янути мільйони замучених штучним голодом співвітчизників.
Програма заходів, приурочених до дня пам’яті жертв голодомору. 23 листопада, м. Ужгород:

13:00 – показ фільму «Голод-33» в будинку «Просвіти» (позаду хімічного факультету УжНУ).

15:00 – збір на пл. Поштовій у сквері перед пам’ятником репресованим українцям. В межах заходу відбудеться панахида за жертвами Голодомору, хвилина мовчання, покладання квітів та свічок, невелика історична розповідь про страшний період 1932-1933 рр.

17:00-18:00 – акція “Ужгород пам’ятає” (запалювання свічок в різних частинах Ужгорода: вул. Корзо, пл. Шандора Петефі, пл. Кирила і Мефодія, пл. Дружби народів, пл. Вокзальна, перехрестя вулиць Грушевського і Заньковецької, проспект Свободи (біля 16-поверхівки)).

Вшануймо жертв Голодомору!

Голодомор3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.