Ужгород провів у останню путь двох героїв-земляків – Олега Гричушенка та Олега Губаля

Сьогодні ужгородці провели в останню путь ще двох героїв-земляків – 43-річного Олега Губаля та 45-річного Олега Гричушенка. Захисники боронили нашу землю як герої, і загинули також як герої у запеклих боях із російськими загарбниками.
Губаль Олег Зіновійович народився 2 лютого 1979 року, здобув професійно-технічну, а згодом і дві вищі освіти – економічну та юридичну. Працював у виконавчій службі. Дуже любив тварин, був членом Закарпатського обласного осередку кінологічної спілки України.
Олег Губаль пішов добровольцем на війну з першого дня повномасштабного вторгнення росії, бо відчував, що це єдиний спосіб захистити свою сім’ю, свою країну та цінності, у які він вірив все своє життя: справедливість та свободу.
Загинув 10 листопада 2022 року.
У Героя залишилися дружина, донька і син.
Гричушенко Олег Анатолійович народився 2 лютого 1977 року. Закінчив ужгородську школу №17 , навчався у профтехучилищі №19, багато років працював у «Закарпаттяобленерго», звідки і пішов боронити країну.
Олег Гричушенко майже з перших днів війни, із березня, воював у лавах Збройних Сил України, служив стрільцем-санітаром гірсько-штурмової роти військової частини А1778. Загинув у бою з окупантами біля Нової Кам’янки на Херсонщині 15 жовтня 2022 року.
У Героя залишилися мама та син.
Аби віддати шану загиблим землякам та підтримати рідних, на набережну Незалежності в Ужгороді прийшли сьогодні представники влади, серед яких міський голова Богдан Андріїв, керуючий справами виконкому міської ради Ігор Фартушок, друзі та знайомі полеглих воїнів, військові, багато містян.
Священники відслужили чин похорону, після чого траурна хода вирушила через центр міста до Пагорба Слави – тут захисники знайшли місце останнього спочинку.
Пам’ятатимемо кожного воїна, хто заплатив найвищу ціну задля свободи і незалежності нашої держави.
Світла і вічна пам’ять Героям!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *