Начальник Закарпатської ОВА здійснив гуманітарну поїздку до декупованого Херсону

Начальник Закарпатської ОВА здійснив гуманітарну поїздку до декупованого Херсону

Начальник Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита відвідав деокуповану Херсонщину:

“Найнеобхідніше для відновлення життєдіяльності Херсону
Сьогодні разом із командою прибули до звільненого Херсону, який через тривалу окупацію фактично припинив нормальну життєдіяльність.
Отримали від Президента України Володимира Зеленського завдання забезпечити якнайшвидшу допомогу українцям, котрі зараз перебувають у надзвичайно скрутних обставинах на лінії зіткнення з ворогом. Це десятки тисяч людей.
У Херсоні знищено енергосистему. Немає ні світла, ні води, ні тепла.
Тому з собою привезли найнеобхідніше – засоби генерації електрики, яка в громаді фактично відсутня. Через це ускладнено роботу всіх критично важливих напрямків.
⚡️55 сучасних генераторів різної потужності передали керівництву Херсонської ОВА, їх одразу направили до медичних закладів, станцій переливання крові, екстрених служб, соціальних установ тощо. Зараз для фронтового міста – це врятовані життя. Нічого важливішого бути не може.
⚡️55 точок забезпечення життєдіяльності громади відновили своє функціонування завдяки нашій спільній роботі, й це надихає посилити підтримку українців, котрі тримають натиск окупанта в таких складних умовах.
Зараз знайти генератор в Україні – справжній виклик, однак Закарпаття це ніколи не зупиняло. Завдяки дружнім зв’язкам та співпраці з нашими закордонними партнерами ми оперативно отримали необхідну техніку.
Щиро дякую справжнім друзям регіону та країни, представникам литовської благодійної організації «Меліна ір Гельона» за допомогу.
Попри відстань у тисячу кілометрів Закарпаття стоїть разом із Херсоном і не залишає наодинці з бідою нікого.
Стоїмо разом, плече до плеча!
🇺🇦 Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Слава Україні!
Героям слава!”

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.