Ужгород попрощався із захисником України сержантом Богданом Біликом

Інспектор прикордонної служби 2 категорії – водій відділення інспекторів прикордонної служби прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса загинув 29 березня 2023 року на полі бою біля міста Бахмут Донецької області.
Богдан Білик народився в Ужгороді 20 лютого 1984 року. Навчався в Ужгородському національному університеті, який закінчив у 2006 році. Після повномасштабного вторгнення російських окупантів у перші дні мобілізувався на захист України, поповнивши ряди військовослужбовців у Чопському прикордонному загоні.
За словами побратимів, служив завзято, віддано, відважно, був мудрим, чуйним, завжди готовим допомогти. Любив свою родину – дружину Любов та донечку Вікторію.
Чин похорону відбувся на площі Народній. Віддати шану воїну прийшли рідні, близькі, міський голова Богдан Андріїв, військові, мешканці громади.
Священники відслужили заупокійну Літургію, від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
Поховали Богдана Білика з усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.
Вічна і світла пам’ять Герою!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *