Ужгородський коледж культури і мистецтв відкрив нову спеціальність та запрошує на навчання

Ужгородський коледж культури і мистецтв відкрив нову спеціальність та запрошує на навчання

Ужгородському коледжу культури і мистецтв є чим гордитися! За останній рік його студенти здобули чимало нагород на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, побували з концертами у багатьох куточках нашого краю та за кордоном. Йдеться на офіційній сторінці Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Нам аплодували Київ і Львів, Будапешт і Кошіце, Мішкольц і Пряшів, а також багато інших міст України і світу.

Дорогі абітурієнти! Приєднуйтеся до нашого товариства! Тут ви знайдете найкращих педагогів, що за руку проведуть вас у прекрасний світ мистецтва. Тут ви знайдете вірних друзів, що будуть поруч з вами у радісні та сумні миті вашого життя. Тут ви знайдете свою творчу сім”ю.

Ужгородський коледж культури і мистецтв відкриває для вас двері!

«Музичне мистецтво» – нова спеціальність, що була відкрита в Ужгородському коледжі культури і мистецтв у 2016 році.

В рамках цієї спеціальності здійснюється набір на спеціалізації «Хорове диригування», «Народні інструменти», «Духові та естрадні інструменти». Форма навчання може бути як денною, так і заочною. Термін навчання на денній формі – 4 роки (на базі 9 класів загальної середньої освіти), 3 роки (на базі повної середньої освіти). Термін навчання на заочній формі – 3 роки (на базі повної середньої освіти).

По завершенні навчання студенти отримають наступні кваліфікації:

Хорове диригування: артист хору, керівник аматорського хорового колективу, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Народні інструменти: артист оркестру (ансамблю) народних інструментів, керівник аматорського оркестру (ансамблю) народних інструментів, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Духові та естрадні інструменти: артист естрадного оркестру (ансамблю), керівник аматорського естрадного оркестру (ансамблю), викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Студенти під час навчання мають прекрасну можливість не тільки здобувати знання у прекрасних висококваліфікованих фахівців, але й брати участь у професійних фестивалях та конкурсах, виступати на різноманітних культурно-мистецьких заходах, постійно вдосконалювати свою фахову майстерність.

По завершенні навчання випускники зможуть працювати в професійних колективах, бути керівниками аматорських творчих колективів, здійснювати сольну кар’єру, викладати спеціальні дисципліни в дитячих музичних школах та школах мистецтв, клубних установах, шкільних, позашкільних, дошкільних закладах освіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *