Ужанський нацпарк оберігає Ужгород від руйнівних наслідків повеней

Ужанський нацпарк оберігає Ужгород від руйнівних наслідків повеней

Природа не прощає варварського відношення до себе. Неконтрольовані рубки дерев мають негативні наслідки для місць проживання людей. Руйнівні повені зносять мости, дороги та хати, завдають мільярдних збитків економіці України. Яскравий приклад цьому ми бачили тиждень тому на прикладі Рахівського та Міжгірського районів Закарпатської області. В долині ж річки Уж ситуація набагато спокійніша. З останніх подій можемо згадати хіба різке підняття води в потічку на території села Лубня.
Причиною тому є клопітка природоохоронна робота колективу Ужанського національного природного парку, який знаходиться у басейні річки Уж, жорсткий контроль та відсутність суцільних рубок. Обласний центр Закарпаття може завдячувати УНПП за відсутність небезпечних наслідків повеней.
Про це йшлося на засіданні науково-технічної ради Ужанського нацпарку. В.о. директора установи Олександр Приймич відзвітував за пророблену роботу за перше півріччя 2020 року, в складних умовах карантину нацпарк перевиконує планові показники. Серед проблем – відсутність належного фінансування для розвитку інфраструктурних проектів на території УНПП.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *