Упродовж минулої доби закарпатські прикордонники затримали 19 військовозобов`язаних чоловіків

Упродовж минулої доби закарпатські прикордонники затримали 19 військовозобов`язаних чоловіків

Минулої доби військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 19 військовозобов’язаних громадян України чоловічої статі.

Дев’ятьох чоловіків затримали у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів оперативних підрозділів загону, військовослужбовці відділів «Вилок» та «Тячів». Результативною видалась доба й для прикордонників відділів «Ділове», «Яблунівка» та «Дякове». Силами цих підрозділів охорони кордону було затримано десять порушників. Більшість затриманих, 12 чоловіків – є мешканцями Закарпаття, ще двоє чоловіків приїхали із Донеччини, двоє із Запоріжжя, троє з Рівненщини.

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаних чоловіків. На усіх затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.