У боях за Україну загинув Михайло Чорей з Тячівщини

У боях за Україну загинув Михайло Чорей з Тячівщини

Захиник загинув під час військових дій 4 жовтня.

Про таке повідомляють у Тересвянській селищній раді.

Михайло Чорей народився 19 вересня 2000 року в селі Крива Тячівського району Закарпатської області.

Михайло проживав разом з батьком, який займався його вихованням. Бабуся, з сім’єю якої він виріс, піклувалася про нього з самого дитинства. Навчався у Кривській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, повну загальну середню освіту та фахову спеціальність здобув у Тячівському професійному ліцеї.

Народився Михайло, коли незалежній Україні вже минало 9 років, у юному віці вирішив обрати професію, яка вимагає великої відваги та мужності, військового. З власної волі, став на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

4 червня 2020 року прийнятий на військову службу за контрактом. У військовій частині міста Володимир Волинської області склав присягу на вірність українському народові. У цьому ж році пройшов базову загальновійськову підготовку.

У 2021 році, пройшов фахову підготовку, отримав військово-облікову спеціальність у навчальному артилерійському полку Сухопутних військ Збройних Сил України. Із 2021 року – учасник бойових дій.

Михайло був на захисті Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення, обороняючи Україну, загинув від рук російських окупантів 4 жовтня. Мужньо захищав рідну державу від ворога, її незалежність, волю та свободу. У цій кривавій боротьбі Михайло Чорей пожертвував найціннішим – власним життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *