Уперше на Закарпатті позмагаються любителі гри в нарди

Уперше на Закарпатті позмагаються любителі гри в нарди

4 травня в Ужгороді пройде І Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі”. Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у турнірі. Призовий фонд турніру — 50 000 грн. Гратимуть у, так звані, довгі нарди. Організовують захід новостворена Федерація нард Закарпаття спільно з Всеукраїнською федерацією нард. Турнір проходить за підтримки готельно-ресторанного комплексу “Кілікія” та Товариства вірменської культури Закарпаття “Арарат”.

Для того, щоб поборотися за призовий фонд необхідна попередня реєстрація, яка відбувається за телефоном: 050-171-00-88.

За словами організаторів, у Закарпатті ще не проводився турнір з нард, тоді як гра безумовно цікава і досить поширена. “Ми прагнемо популяризувати цю гру серед населення, а також зібрати на одній локації максимальну кількість гравців. Переконані, їм буде цікаво поспілкуватися і поборотися за призовий фонд. Переможець першого турніру отримає 25 тис. грн., срібний призер — 15 тис. грн., бронзовий — 10 тис. грн.”, – пояснили власну ініціативу у Федерації нард Закарпаття.

Турнір проходитиме на території тераси готельно-ресторанного комплексу “Кілікія”. Участь у турнірі — 250 грн. з особи, цей внесок включає також обід для учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *