Категорії Новини

Українська мова – Дар Божий!

Прийнятий Закон про мову говорить про те, що до українського Парламенту прийшли по закритих списках українофоби, які представляють провладні партії,  свідомо вбиваючи клин розбрату між українцями і росіянами, які є громадянами України. Така політика веде наше суспільство в нікуди і до добра, не дай цього Боже, не доведе. Українофоби добре розуміють що творять, штовхаючи незалежну Українську державу і її народ в обійми імперської Росії – в кігті двоголового хижака – орла! За зраду держави, порушення Конституції України, та інші злочини, винуваті мають бути покарані, де б вони в майбутньому не переховувалися, в Росії чи в Ізраїлі. З болем у душі згадую 2010 рік. Києво-Печерську Лавру відвідали журналісти з телебачення і запитали настоятеля: «Чому в українській святині Божа служба проводиться російською мовою?» У московського попа – Павла, очі засвітились, як у тамбовського вовка, борода затряслася, як у старого цапа, і він з перекошеним від люті обличчям прохрипів: «Да патаму, что украинский язык неугоден Богу!» Цю богозневажну, лукаву, безбожницьку відповідь попа чули і бачили  по телебаченню і депутати ВР, і Блаженніший Володимир – Митрополит Київський і всієї Русі, Президент України Янукович і вся Україна.

Я не суддя богохульнику-українофобу Павлу, але у мене до нього є запитання:

З якої Біблії або Божого письма він узнав, що українська мова неугодна Богу, чи його цьому навчив московський церковний очільник – Кирил.

Якби ми жили в дійсно правовій незалежній державі, то державні мужі (державні службовці) зобов’язані виконувати Закон про державну службу і Присягу державного службовця, де чітко сказано, що державний службовець зобов’язаний володіти українською державною мовою, для того, перед вступом на державну службу, зобов’язаний здати екзамен на знання української мови, але цей Закон порушується.

За порушення Законів, Конституції України, а також за антидержавну діяльність, сепаратизм та інші злочини, українофоби: павли, табачники, колісниченки, сидори, корнілови, ківалови, симоненки, та іже з ними московська та жидівська челядь, давно мали бути лишені українського громадянства і депортовані в Росію, а дехто в Ізраїль. Потрібно запровадити в державі і інший вид покарання.  Позбавляти українофобів права займати державні та церковні посади.

Українська мова – Дар Божий і не приходькам-зайдам і блюдолизам з російського столу вирішувати, якою мовою має говорити український народ в незалежній Україні!

Ми маємо пам’ятати: українська мова на протязі 3-х століть зазнавала і зазнає утиску і нищиться, як нашими домашніми яничарами, так і імперською Росією. Якщо не буде мови – не буде і держави України. Недарма, Президент Росії – Путін неодноразово, публічно висловлювався: «Россия канчаетса там, где канчаетса русский язык!»

А щоб Росія не закінчувалася на території незалежної Української держави, потрібно новообраній Верховній Раді за порушення Присяги і Конституції України ввести кримінальну справу – і покарати!

Мовну політику повернути в русло Конституційного поля і відмінити мовний Закон Колісниченка – Ківалова. Державна мова в Україні – Українська – і крапка!

Іван Тегза, ветеран праці

(від ред.: авторська стилістика і орфографія збережені)

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *