Українка намагалася за хабар проїхати поза чергою в пункті пропуску “Тиса” (ВІДЕО)

митницяДержприкордонслужба продовжує проводити заходи, направлені на протидію корупції. Як результат такої системної та послідовної роботи посадові особи прикордонного відомства все частіше відмовляються від хабарів та оформляють правопорушників за ст. 369 ККУ (давання хабара).

З початку року уже обліковано 500 випадків пропонування неправомірної вигоди співробітникам Держприкордонслужби з боку громадян, які намагалися «обійти» закон. Більшість порушників мали негаразди з документами, намагалися заплатити за переміщення контрабандного товару, або пробували підкупити правоохоронців, щоб подолати лінію кордону у незаконний спосіб.

Одну із таких правопорушниць було зафіксовано нещодавно у пункті пропуску «Тиса», що на Закарпатті. Жінка намагалась підкупити прикордонників Чопського загону та запропонувала грошову винагороду у розмірі 300 гривень, аби  поза чергою потрапити до суміжної країни. Замість цього вона була запрошена до службового приміщення для оформлення справи за ознаками злочину, передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», яку було передано співробітникам Національної поліції.

Державна прикордонна служба України звертається до усіх громадян, не порушувати законів України і не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників відомства.

Нагадаємо, що у разі  виникнення будь-яких питань, що стосуються діяльності Державної прикордонної служби України та її персоналу ви можете звертатись до служби «ДОВІРА» за телефоном (044) 527-63-63, або надіславши лист на електронну пошту [email protected].

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *