Андрій Балога не зміг ліквідувати Мукачівський “Екоцентр” (ДОКУМЕНТ)

екоцентр518 серпня, зранку перед Мукачівською міською радою зібралися батьки й діти з транспарантами та вимогами не забирати від них міський “Екоцентр”. Адже під час сесії вкотре мало вирішуватися питання, яке майже два роки хвилює громадськість міста – заклад, у якому мають можливість займатися діти, міська влада вирішила реорганізувати. Про те, хто і як голосував за дане питання – розповів у бліц-інтерв’ю  депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід.

 – Олеже, коротко про історію питання – нагадайте читачам…

 • Нагадаю, що два роки поспіль мукачівські педагоги, діти й громадськість борються з владою за збереження дитячого екологічного центру. Ще за попередньої каденції Мукачівської влади було ухвалене рішення про ліквідацію Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, згідно з яким він повинен був бути ліквідований з 1 червня 2015 року нібито з благородною метою – «…з метою оптимізації та удосконалення мережі позашкільних навчальних закладів». Однак за позовом громадських активістів Мукачева Мукачівський міськрайонний суд визнав це рішення протиправним. На жаль, влада так і не лишила в спокої заклад, і знову питання про його так звану реорганізацію «випливло».
 • Як ви вважаєте, чому?
 • Я не хочу займатися домислами, скажу тільки про те, що однозначно щось у цій ситуації не добре, прозорості бракує. По-перше, виникають питання, чому звільняють педагогів з центру, якщо мова йде про реорганізацію? Згідно з трудовим законодавством України, в такому разі працівників повинні перевести в новостворену структуру, але чомусь їх звільняють. Є порушення й інших нормативних документів. Є й питання іншого характеру: чому така настирна увага до цього центру? Чи не тому, що він знаходиться в центрі міста позаду будівлі суду, тобто, в престижному районі, а навколо ще й значна частина землі? З огляду на всі ці факти я й звернувся сьогодні під час сесії до депутатів, до їхньої совісті й попросив не голосувати за реорганізацію. Я просто спитав колег-депутатів: невже ви зможете голосувати проти дітей?
 • Рішення не пройшло?
 • Так, причому двічі мер ставив його на голосування, але, на щастя, депутати проявили сьогодні справжню зацікавленість проблемами міста, громадську позицію, і зрештою більшість таки не підтримали питання про реорганізацію – це і “Самопоміч”, і “Батьківщина”, фракція «Відродження», яка наполегливо відстоює дане питання (до речі, на захист центру став і депутат Закарпатської обласної ради Іван Чубирко), очевидно, що хтось отямився з ЄЦ і проголосував. Як би не було, але сьогодні ми відстояли питання, і наразі всі разом – і депутати, і громадськість, і педагоги ми повинні дуже детально вивчити дане питання з тим, аби запропонувати схему оптимального використання Екоцентру, щоб у подальшому у влади навіть думки не виникало про подібні реорганізації-пертурбації.

Ганна Удут,  zakarpattya.net 

екоцентр

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

5 відповідей до “Андрій Балога не зміг ліквідувати Мукачівський “Екоцентр” (ДОКУМЕНТ)”

 1. тих депутатів які принизливо проголосували ЗА! на стовб ганьба і розвішати листівки з їх мордами!

 2. усі предателі іжополизи, які вчора проголосовали освітяни директори шкіл, і новопризначена єцівка Ковач людмила якій пообіцяли директора зош №13, за те що проголосує за приєднання екоцентру., запроданка , зрадниця, аще викрикувала на сесії що екоцентр се совдепія. лярва одна!

 3. Важливість у тому що діти можуть вчитися гарним речам і будуть розвиватися інтелектуально і практично в спортивному авіамоделюванні ,спортивним картингам та мотоциклам, будуть знати різні ботанічні премудрощі і робота з фотографією лишною не стане. Я так вважаю що діти Мукачева достойні того аби мати таку річ як екоцентр де вони стануть освідчиними майбутніми спеціалістами нашого міста. Я думаю пора задуматися про глобальні і майбутні речі що буде через 10 років яке покоління виросте? От це мета цього закладу! такий заклад повинен мати свою власну територію і людину яка максимально не дасть забрати то шо є у наших дітей а розвиватися і залучати ще більше дітей і наділяти їх розумним добрим і вічним! Скільки б дітей туди не ходило – туди може ходити більше! роби свою роботу центр!

 4. Соромний список депутатів ЄЦ,директорів шкіл та вишу, які без ганьби нажли кнопки, проголосували проти ЕНЦ –

  Попович Надія Василівна (директор ЗОШ №11)
  Тіба Терезія Василівна (заступник начальника управління освіти)
  Щербан Тетяна Дмитрівна ( ректор МДУ), голова постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді і спорту
  Ілов Василь Адамович (директор ЗОШ №16)
  Морека Микола Миколайович (директор ЗОШ №1)
  Лабош Михайло Михайлович (директор ЗОШ №2), голова постійної бюджетної комісії Мукачівської міської ради.

 5. Питания не у Еко Центрі – а у 0.9 Га землі на якому він знаходиться! Се еге ж бо 5 этажок авать ще 2 Щодня! Останній дараб землі у центрі!!! Ганьба ти ко тиснув “за”. Піджаки запроданці! А ви і дале убирайте директорів і лікарю! Продадуть майбутнє ваших внуків за ділянку землі від “газди”. Тьфу на них тричі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *