Угорці і Румуни ускладнили проїзд до їх країн

митницяНа днях у пункті пропуску через українсько-угорський кордон Чоп-Загонь угорські митники розпочали ремонт  і через це охочим поїхати до Угорщини варто обирати інший пункт пропуску. Сьогодні стало відомо, що на україно-румунському кордоні в пункті пропуску «Солотвино»-«СігетМармацієй» взагалі на кілька днів не пропускатимуть транспорт, а тільки пішоходів.

21 березня 2013 року з румунська Сторона проінформувала керівництво Мукачівського прикордонного загону, що 28 та 29 березня 2013 року будуть проводитись ремонтні роботи на мосту через р.Тиса, між  пунктами пропуску через державний кордон України «Солотвино» та «СігетМармацієй», у зв’язку з чим буде обмежений рух транспортних засобів. Буде здійснюватись лише пропуск осіб в пішому порядку.

У зв’язку з цим, рекомендуємо мешканцям та гостям Закарпаття  утриматись від поїздок 28 та 29 березня 2013 року через пункти пропуску «Солотвино» та «СігетМармацієй», — повідомив uzhgorod.in pаступник начальника штабу Мукачівського прикордонного загону – начальник відділу прикордонного контролю штабу підполковник   Костянтин  Гулеватий

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *