Закарпатські прокурори відзначилися стрільбою на п’яну голову (документ)

Працівники ЛГ «Клеваньске» з Рівненської області звернулись до Голови Служби безпеки України Якименко із заявою, у якій повідомляють, що 30 грудня 2012 року кілька працівників Закарпатської прокуратури, а саме: Братюк В.П., Братюк О.П., Анталовський В.В., Бокшан Ю.Ю. та Лепчей С.І., на чолі із прокурором Закарпатської області Анатолієм Петрунею, вирішили «із розмахом» провести старий рік у рівненських лісах, та влаштували грандіозне бракон’єрське полювання.

За словами лісівників, незаконний відстріл дичини прокурором Закарпаття із наступним святкуванням, а точніше – (цитуємо заяву) «п’янками із Закарпатським коньяком, гульками із царським розмахом за участі артистів, музикантів та дівчат легкої поведінки» – звична річ у їхніх лісах.
Заявники повідомляють: маючи на руках ліцензію на відстріл лише одного кабана, п ’ яна компанія на чолі із Петрунею перестріляла ледь не половину крупної дичини у лісовому масиві – на слідуючий день після прокурорського «гульбана», лісівники знаходили по всьому лісу поранених та вбитих звірів.
Нинішній директор лісового господарства на усне звернення обурених рівненчан сказав, що не збирається воювати із «князьком – прокурором», який, за його словами, «перестріляв усю фауну на Закарпатті, а тепер вирішив зробити це у Рівненської області».

За нашими даними, обласний прокурор Закарпаття дав завдання «зам’ яти» даний скандал у спосіб підкупу заявників.
Для цього у Рівне було відряджено довірену особу прокурора Закарпатської області, та виділено «бюджет» у 10 000 дол. США на кожного заявника.
У заявників Годун М.Т., Терновець М.Ю. та Цимбалюк А.Є. мають відібрати пояснення, у яких вони будуть заперечувати власні підписи на заяві, яка офіційно надійшла в СБУ, а звідти була направлена до Генеральної Прокуратури України.
У разі відмови піти назустріч, їм запропонують «альтернативу» – прокурорські «наїзди».

Кореспондент «Аналітик.ua» Є. О. Бєрг

http://www.ex.ua/view_storage/572206949335
нетверезі прокурори

Прокуратура Закарпаття так прокоментувала цю подію:

Сьогодні, на кількох інтернет-сайтах з’явилася інформація про нібито звернення рівненських лісників щодо полювання закарпатських прокурорів у лісах Рівненщини.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області офіційно заявляє, що дане звернення було анонімним, проте інформація викладена у ньому не відповідає дійсності.
Ніхто з працівників прокуратури Закарпатської області вцілому та прокурор області Анатолій Петруня зокрема, жодного відношення до інформації, викладеної у даних публікаціях та анонімному зверненні не мають.

Цікаво, що в заяві є три підписанти, а прокурори їх вважають анонімами

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *