Учасники бойових дій подякували “Термальним водам Косино” (фото)

Учасники бойових дій подякували “Термальним водам Косино” (фото)
Відомий курорт “Термальні води Косино”, що знаходиться на Берегівщині  робить вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України, здійснюючи оздоровлення військовослужбовців ЗСУ, ветеранів АТО-ООС, партнерів з НАТО.
Військова спільнота України вдячна власнику комплексу Олексію Іванчу та його колективу за надану допомогу. В свою чергу ветерани АТО намагаються віддячити “Термальним водам Косино”.
Сьогодні учасник бойових дій Роман, який приїхав з Києва, подарував відзнаку і власну картину співорганізатору міжнародного заходу “Созницька міць. Карпати кличуть та об’єднують” Олексію Іванчо, який проходив у період з 26 по 28 червня 2021 року в мальовничому гірському районі? селищі Ясіня ( голова Андрій Делятинчук).
Пан Роман передав вітання і щирі слова вдячності від організатора міжнародного заходу “Созницька міць” полковника Миколи Журавльова, який запевнив, що і надалі такі заходи за підтримки Міністерства Оборони України будуть проводитись на теренах Закарпатської області у співпраці з созниками з НАТО!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *