У закарпатських “свідомих” і “мудрих” виборців закінчились 200 гривень – Сергій Ратушняк

У закарпатських “свідомих” і “мудрих” виборців закінчились 200 гривень – Сергій Ратушняк
ратушняк2Про це заявив відомий політик Сергій Ратушняк коментуючи запитання кореспондента “Трибуни”, щодо проплачених мітингів  Партії Регіонів у Києві та  ЄЦ у Мукачеві.
“Дивують закарпатські виборці. І ужгородські, зокрема.
За кримінальні 200грн, обрали собі 100% депутатського угруповання, що нині 100% голосують проти евроінтеграції. За 150 грн від бариг-балог, – обрали голів міст і обласного центру, що всім натовпом і в першу ж ніч лягли під “монгольских” інтеграторів чечетових… Нині під регіт балог, ковачів і інших злодюг з мандатами, ці “виборці” обурені і напружуються йти на майдани…. На майдани, з яких стирчать вуха тих же балог…
Мабуть у закарпатських “свідомих” і “мудрих” виборців закінчились 200 грн від блюків, барвів, ковачів і ін.
 Хочеться окремо “привітати” нашого Президента.
 Вікторе Федоровичу, сама західна і сама європейська, історично, область держави Україна, – повністю Вас підтримує. Адже електорат краю обрав депутатів, які довгий час були членами Вашого уряду (міністр МЧС Балога) і одностайно підтримують всі дії більшості.
 І цей факт потрібно активно використовувати в перемовинах з Європейськими лідерами”.

1 Comment

  1. Нєкто, хто працював у МНС, зате вже там і не працює, бо мати таких підлеглих і колег – самого себе не поважати. Нарікати тепер, коли продалися нічого. самі винні. розум свій на плечах треба мати. А європа має бути у культурі для початку. бити ліхтарі, як то у ніч після оголошення зміни курсу, – то не європейськість. Нам треба спочатку вміти за себе самим постояти, а далі вже примикати до когось. По-перше, віри в себе більше, по-друге, бачиш, що і сам можеш справитися. і не потрібні нічиї подачки. Самодостатність – найкраще відчуття. Хіба не так?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.