У закарпатських медиків – новий керівник

МарковичОчільником медичної галузі краю став Володимир Маркович. Нового начальника колективу управління охорони здоров’я ОДА у вівторок, 1 грудня, представив заступник керівника краю Олександр Петік.

Він привітав новопризначеного керівника та побажав йому успіхів у роботі.
О. Петік також повідомив, що згідно з розпорядженням голови ОДА, управління охорони здоров’я незабаром стане департаментом, тож новий керівник повинен провести реорганізацію.
Володимир Маркович, зі свого боку, зазначив: “У службі я людина не нова і увесь колектив знаю особисто. Свідомий того, наскільки зараз складна ситуація загалом у країні та у галузі охорони здоров’я зокрема. Закарпатська медицина завжди цінувалася в країні як одна з найкращих. Впевнений, що за допомогою професійного колективу я виконаю поставлені мені завдання.”

Довідка:

Володимир Петрович Маркович народився 1 жовтня 1958 року. У 1984 році закінчив Львівський державний медичний інститут, здобув кваліфікацію гігієніста-епідеміолога. Кандидат медичних наук. З 2012 року до нинішнього призначення очолював головне управління Держсанепідемслужби у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *