Автопробігом від Ужгорода до Мукачева боротимуться з торгівлею органами в Україні

автопробігНаціональний автопробіг «На запчастини – тільки машини!» відбудеться 2 грудня у рамках Міжнародної кампанії «16 днів протидії ґендерному насильству» та Міжнародного дня боротьби за скасування рабства.
У Закарпатській області автопробіг проїде від Ужгородa до Мукачева. Ініціатором проведення Національного автопробігу виступила Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України. Інформаційні акції автопробігу відбуватимуться з метою висвітлення кримінальної проблеми торгівлі людськими органами в Україні.
Організатором автопробігу в Закарпатській області виступила Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) «Веста» у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА.
Старт та акція відбудуться 2 грудня 2015 р. о 10.00 на пл. Народній в Ужгороді (біля пам’ятника Шевченку), з 11.00 до 12.00 буде переїзд автоколони до міста Мукачева. Акція в Мукачеві розпочнеться о 12.00 на пл. Миру, напроти Ратуші.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *