У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриють художню виставку Світлани Дзедзей

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриють художню виставку Світлани Дзедзей

11 червня о 15.00 год. відбудеться відкриття виставки Світлани Дзедзей «Веселка на полотні».

Світлана Дзедзей (Гіщак у дівоцтві) народилася 22 липня 1974 року в Дрогобичі – старовинному містечку Львівської області. Її знайомство з мистецтвом розпочалось з Дрогобицької художньої школи, де вона навчалась у відомого українського художника Івачова Геннадія Івановича. Після закінчення школи продовжила навчання в Стрийському художньому училищі. Після закінчення якого, Світлана працювала у часописі «Галицький футбол» художником оформлювачем. Проте у важкі для українців часи, а саме у 90-ті , була вимушена змінити освіту і покинути мистецтво на довгих двадцять років, випробувавши себе в різних професіях. Однак душа прагнула творчості і в 2006 році Світлана опановує дизайн інтер’єрів та меблів, чим успішно займається і досі.

Мрія творити, ніколи не покидала її, а тільки відкладалась «на потім»… Справжнім художником стала у 2018-му, коли ранньою весною, її муза розставила все по місцях. Довелося навчатись усьому знову і на полотнах можна спостерігати, як відбувався творчий ріст.

У творах Світлана висловлює любов до життя і з радістю ділиться нею з іншими. Кожна робота має свій емоційний зміст і виключно позитивний: пристрасть, любов, радість, сила, грація, тощо. Все це відображається у динамічних образах і яскравих фарбах. Пандемія також вплинула на твори мисткині і у колекції з’явились роботи, які вона малювала під час першого карантину під гаслом: «Будьте у дома, гуляйте зі мною!». З допомогою інформаційно-соціальних мереж підтримувала містян, малюючи вулиці весняного, сонячного, безлюдного міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *