У Закарпатській прокуратурі обговорили угорське питання з Спеціальною місією ОБСЄ

У Закарпатській прокуратурі обговорили угорське питання  з Спеціальною місією ОБСЄ
В Закарпатській обласній прокуратурі відбулася зустріч із представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні – керівником Девідом Піґе та спостерігачем Денешем Декань.
Участь у заході взяли керівник обласної прокуратури Дмитро Казак, його перший заступник Іван Косей, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби Денис Гіряк та начальниця відділу міжнародно-правового співробітництва Олеся Палінчак.
У ході діалогу обговорили ситуацію, яка склалася довкола угорської нацменшини, що проживає на території області. Дмитро Казак запевнив представників СММ ОБСЄ в неупередженості правоохоронців і відповідності їх дій кримінальному процесуальному законодавству.
Міжнародні гості озвучили думку, що Закарпаття – той регіон, де нацменшини співіснують гармонійно, а ситуація, яка склалася, – виняток, а не закономірність. Прокурори в межах компетенції дали обґрунтовані відповіді на уточнюючі питання, якими цікавилися представники моніторингової місії, та висловили відкритість до подальшого діалогу й партнерства.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *