У Закарпатській обласній станції переливання крові є потреба в крові всіх груп для хворих і поранених

У Закарпатській обласній станції переливання крові є потреба в крові всіх груп для хворих і поранених

Ужгородців, та й усіх закарпатців загалом, закликають долучатися до всеукраїнської кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором», яку започаткувало МОЗ України.

В умовах воєнного стану потреба в донорах зросла – щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через обстріли росії. Запаси безпечної і якісної донорської крові допомагають не тільки рятувати життя наших захисників, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Як повідомляють у Закарпатській обласній станції переливання крові, зараз є потреба в крові всіх груп для хворих і поранених. Тут нагадують, що донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог: маса тіла не менше 50 кг і відсутність протипоказань до донорства (серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, злоякісні захворювання тощо).

Адреса станції переливання крові в Ужгороді: вул.Льва Толстого, 15. До донорства запрошують усіх небайдужих у зручний час із 9:00 до 14:00 із понеділка до п’ятниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *