У Закарпатській обласній науковій бібліотеці відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

У Закарпатській обласній науковій бібліотеці відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Стоси книг, окуляри та суворі погляди – не про них. В Закарпатській обласній науковій бібліотеці відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек. Працівникам влаштували урочисті заходи, де їх нагородили грамотами за сумлінну працю. Також не забули і про відвідувачів та, з нагоди свята, пробачили «книжкові гріхи».

Мар’яна ГРІГАШ, бібліотекарка:

Всеукраїнський день бібліотек, його відзначають по всій Україні і всі колеги вітають один одного, вітають як і читачів, так і взагалі всіх, хто причетний до книжки, хто пише, хто любить читати. Тобто, це свято не особисто бібліотекарів, а всіх людей, хто причетний до книжки.

Діє акція «Безкоштовний запис до бібліотеки», а також «прощення гріхів» — це для тих, хто боргує нам книжки і він може без різних штрафних санкцій повернути книжки в бібліотеку і буде йому щастя за це.

У будівлі бібліотеки проводять екскурсію для читачів, а на подвір’ї розгорнули акцію «Капуркова книжка – 2». Цього разу це вдвічі більше книг, адже ужгородці оцінили та долучилися до першої пілотної акції. Відвідувачів пригощають бутербродами та гарячим чаєм.

Євгенія НАПУДА, бібліотекарка:

На численні прохання наших користувачів і міських мешканців ми знову влаштували вуличну акцію, яка називається «Капуркова книжка». Сьогодні вона називається «Капуркова книжка – 2». Будь-хто із охочих може прийти із своєю книжкою українською мовою і обміняти на ті книги, які ми представляємо у нашому бібліотечному дворику.

У кожному відділенні є спеціально облаштовані фотозони, там пригощають цукерками та закликають спробувати долю в лотереї.

Більше у відео УжІнформ:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *