Нові “Електрони” приїхали в Ужгород

Нові “Електрони” приїхали в Ужгород

В Ужгород сьогодні приїхали перші три з 10-ти автобусів “Електрон” великої пасажиромісткості, які цього року придбали для комунального транспортного підприємства. Решта мають прибути вже ближчим часом.

Автобуси купили у фінансовий лізинг, у першому півріччі провели конкурс, найкращі умови запропонував “Укргазбанк”, який і переміг. Передбачається, що автобуси їздитимуть новим маршрутом, який з’єднає Дравці, Новий район, вулиці Собранецьку, Закарпатську, Загорську, Олександра Грибоєдова, УжНУ, загалом охоплюватиме понад 30 зупинок. Конкурс буде оголошено незабаром, так вдасться розвантажити діючі маршрути і водночас забезпечити сполучення віддалених частин міста, щоб ужгородці могли їздити без пересадок та подвійної оплати. Завод-виробник, за словами міського голови, врахував побажання керівництва КП “Ужгородський муніципальний транспорт”, водіїв, пасажирів, тож нові автобуси, у порівнянні з такими ж моделями, купленими торік, – із окремими технічними поліпшеннями.

Про те, що було вдосконалено, розповів директор КП “Ужгородський муніципальний транспорт” Віталій Готра. За його словами, сучаснішими та зручнішими зробили сидіння, змінили систему обігріву в автобусі – у цих «Електронах» окремо опалюється салон, окремо кабіна водія, змінено системи охолодження, дверних механізмів – вони відкриваються ще більш плавно, встановлено потужні вентилятори в салоні, доопрацьована система аварійних виходів. Удосконалили також систему відеонагляду, збільшено кількість камер в автобусі. Внесли і численні технічні зміни, які допоможуть зменшити витрати пального, легше керувати автобусом тощо.

За рік роботи в Ужгороді “Електрони” себе добре показали, разом із тим, на заводі пішли назустріч ужгородцям і відкоригували технічні нюанси, з якими ті зверталися, зокрема, поміняли рульовий механізм, який, вважають, буде краще працювати в умовах Ужгорода, удосконалили систему відеоспостереження, змонтували систему для обліку проїзду (валідаторів) тощо.

Наразі, за словами Віталія Готри, автобуси проходитимуть реєстраційні процедури, після чого підприємство братиме участь у конкурсі на перевезення на новому маршруті №24, планується, що більшість автобусів, які придбали цього року, обслуговуватимуть саме його. Кілька “Електронів” залишать у резерві на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій. Крім того, можливо, доповнять і діючі маршрути.

Прес-служба Ужгородської міської ради 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *