Categories Новини

У вересні бізнес Берегівщини сплатив понад 11 мільйонів гривень ЄСВ

За вересень поточного року бізнес-спільнота міста Берегово та Берегівського району направила на соціальні виплати 11,4 мільйони гривень єдиного соціального внеску. При цьому вдалось додатково мобілізувати 800 тис. грн. цього платежу. Загалом до бюджету з початку 2014 року надійшло 104,8 мільйона гривень ЄСВ.
Фахівці Берегівської ОДПІ підкреслюють, що повнота та своєчасність сплати ЄСВ у складній соціально-економічній ситуації сьогодні – одне із ключових завдань, адже це основа своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян.
Берегівська ОДПІ нагадує, що платники єдиного соціального внеску можуть отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер та клас професійного ризику за допомогою електронного сервісу «Реєстр страхувальників», який функціонує на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України. Для отримання необхідної інформації потрібно ввести назву платника, його податковий номер та іншу запитувану інформацію.
За інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного соціального внеску можна звертатися у ЦОП м. Берегове за адресою: вул. Фабрична, 53 та за телефонами 4-26-27, 2-35-48.
За матеріалами Берегівської ОДПІ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *