Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Сергій Ратушняк має шанси стати закарпатським Саакашвілі на посаді голови Закарпатської ОДА

Сергій Ратушняк має шанси стати закарпатським Саакашвілі на посаді голови Закарпатської ОДА

Закарпатці в соцмережах та ЗМІ жваво обговорюють питання майбутньої кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА. Видання “Трибуна” раніше повідомляло про намагання отримати цю посаду представниками клану Балог, які вели переговори з олігархом Ігорем Коломойським. Такої ж думки дотримується і правозахисник Роман Келемен, який повідомив, що Мукачівський міський голова Андрій Балога (син нардепа Віктора Балоги) складає списки людей, котрі не були у владі, але можуть якісно замінити старих чиновників на посадах у Закарпатській ОДА. У закарпатському штабі Володимира Зеленського спростували цю інформацію.

Видання “Новини Закарпаття інфо” ж повідомляє, що головою Закарпатської ОДА має шанси стати нардеп IV скликання та екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк, який активно агітував на президентських перегонах за Володимира Зеленського.

Останньому потрібні на перехідний період “чистильники”: харизматичні та навіть агресивні політики, які могли б швидко і ефективно вичистити Авгієві конюшні від представників колишньої влади. Таких собі місцевих Саакашвілі. Сергій Ратушняк органічно вписується у цю систему координат, він єдиний з політиків вищого щаблю регіону наполегливо і навіть зухвало агітував за Зеленського і до майбутніх парламенських перегонів зміг би впоратися із поставленими завданнями.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *