Сергій Ратушняк має шанси стати закарпатським Саакашвілі на посаді голови Закарпатської ОДА

Сергій Ратушняк має шанси стати закарпатським Саакашвілі на посаді голови Закарпатської ОДА

Закарпатці в соцмережах та ЗМІ жваво обговорюють питання майбутньої кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА. Видання “Трибуна” раніше повідомляло про намагання отримати цю посаду представниками клану Балог, які вели переговори з олігархом Ігорем Коломойським. Такої ж думки дотримується і правозахисник Роман Келемен, який повідомив, що Мукачівський міський голова Андрій Балога (син нардепа Віктора Балоги) складає списки людей, котрі не були у владі, але можуть якісно замінити старих чиновників на посадах у Закарпатській ОДА. У закарпатському штабі Володимира Зеленського спростували цю інформацію.

Видання “Новини Закарпаття інфо” ж повідомляє, що головою Закарпатської ОДА має шанси стати нардеп IV скликання та екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк, який активно агітував на президентських перегонах за Володимира Зеленського.

Останньому потрібні на перехідний період “чистильники”: харизматичні та навіть агресивні політики, які могли б швидко і ефективно вичистити Авгієві конюшні від представників колишньої влади. Таких собі місцевих Саакашвілі. Сергій Ратушняк органічно вписується у цю систему координат, він єдиний з політиків вищого щаблю регіону наполегливо і навіть зухвало агітував за Зеленського і до майбутніх парламенських перегонів зміг би впоратися із поставленими завданнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *