У справі про побиття контррозвідниками на Закарпатті генерала Мікуліна виникли “незручні” запитання

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/445

❗️Щодо побиття спіробітниками військової контррозвідки СБУ колишнього ректора академії Служби безпеки України, генерал-майора Віктора Мікуліна

❗️Що пов’язує Мікуліна і народного депутата України Людмилу Марченко, яку нещодавно НАБУ викрило на отриманні хабара? 

❗️За повідомленням НАБУ група осіб на чолі з нардепом систематично отримували неправомірну вигоду за включення через обласні військові адміністрації в інформаційну систему «Шлях» відомостей, які надають право на перетин кордону. 

❗️Кошти передавалися через помічників нардепів.

❗️За повідомленням ЗМІ Віктора Мікуліна побили під час зустрічі за участі помічника нардепа Людмили Марченко. 

❗️У повідомленнях фігурує особа на прізвище Вайель Руман. Не впевнений, що він є офіційним помічником нардепа, адже є громадянином Йорданії, але все ж таки.

❗️Побиття Мікуліна хронологічно відбулося до подій  з хабарем нардепу. Тому прізвище нардепа у повідомленнях ЗМІ мало надати «магічним» чином важливості зустрічі за участі його помічника та генерал-майора.

❗️Цікаво, що про систему «Шлях» у контексті побиття Мікуліна першим повідомив депутат Ужгородської міськради  В.Глагола, який зазначив, що у червні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита вигнав полковника СБУ Андрія Панаріна (учасник події побиття Микуліна) з ради оборони Закарпатської області через те, що той лобіював включення в систему перетину кордону “Шлях” чоловіків, які виїздили закордон і не повертались в Україну.

❗️Забагато «Шляхів» виникло у цьому міні-блокбастері, погодьтеся.

❗️Хоча у матеріалах слідства яке веде ДБР ця тематика не відслідковується.

❗️З ухвали Ужгородського міськрайонного суду від 10 липня 2023 року нам відомо, що Віктора Мікуліна катували з метою отримання зізнання у співпраці зі спецслужбами Угорщини, вимагали надати паролі, та адреси явочних квартир.

❗️Нам не пояснюють чому. 

❗️В 2015 році Віктор Микулін балотувався до Закарпатської обласної ради за списками “КМКС” ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ.

❗️А від 25 січня 2016 року до 22 липня 2019 був за квотою КМКС заступником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

❗️Генерали не дуже добре ладили, але Москаль нічого не міг зробити Мікуліну, адже від угорської спільноти в обласній раді залежала провладна коаліція.

❗️Я порушив проблему.

❗️Але не дав відповіді на запитання.

❗️Так буває.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *