Rozetka UA

У середині серпня на Закарпатті діятиме кіношкола

У середині серпня на Закарпатті діятиме кіношкола

12-19 серпня в урочище Скалка на території студентського рекреаційного комплексу УжНУ буде проходити унікальна подія, літня кіношкола із залученням професійних кінематографічних зірок.

Наш мальовничий край колись був Меккою кінематографістів, тут знімали безліч кінострічок, в тому  числі оскароносний фільм «Ватерлоо», знятий італійським продюсером. Після років занепаду українське кіно знову переживає етап бурхливого розвитку. Зростаюча галузь кіновиробництва потребує притоку нових людей, режисерів, сценаристів, продюсерів, акторів, операторів та професійних освітлювачів.

Це дає реальні шанси для креативної молоді круто змінити своє життя, спробувати себе у кінематографії. Для таких людей Закарпатська фільмкомісія другий рік поспіль організовує літню кіношколу, яка стане фактично знімальним майданчиком для початківців-аматорів. Цього року кіношкола буде проводитись в урочищі “Скалка”, на території студентського оздоровчого комплексу УжНУ. Учасники кіношколи будуть жити в наметовому містечку, слухати тренінги досвідчених спеціалістів кінематографії, знімати власне кіно та насолоджуватись природою.

В програмі кіношколи заплановані бліц-лекції з основ продюсування кіно, сценарної майстерності, режисури, художньої постановки, операторської та акторської майстерності,  монтажу, звукорежисури, кольорокорекції. Учасники отримають змогу відзняти власний контент на професійному обладнанні та змонтувати його у готові короткометражні стрічки, які можуть бути подані на фестивальні конкурси.

Для участі у кіношколі потрібно лише заповнити анкету http://tiny.cc/eesnaz, але не варто зовлікати, кількість місць обмежена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *