У п’ятницю 50 закарпатських добровольців вирушать на Східну Україну

добровольціУ п’ятницю, 20 червня, 50 закарпатців-добровольців вирушать на Східну Україну. 5 із них – жителі Берегівщини.

Про це повідомив мер Берегова Золтан Бабяк на своїй сторінці у Фейсбук.

Також міський голова попросив зібрати матеріальну допомогу для закарпатців – їм потрібна спецформа, військове спорядження та засоби захисту.

«50 осіб із 400 добровольців Закарпатського батальйону територіальної допомоги 20 червня поїдуть на Схід України, де ведуться бої. Серед цих добровольців є 5 чоловіків з Берегівщини: Куликовський Дмитро, Малимон Сергій, Пацюк Олексій, Магоч Степан, Дьяков Володимир.

Оскільки вони потребують військового спорядження, то звертаюся до вас з проханням до 19 червня за можливості посприяти у зборі гуманітарної та матеріальної допомоги для забезпечення берегівських бійців Закарпатського батальйону територіальної допомоги, які незабаром будуть направлені в зони бойових дій на сході України.

Кошти на укомплектування їх засобами безпеки та спецформою можна пожертвувати у наметі, що розташований у центрі міста, або ж звертатися у міську раду як координатора», – написав З. Бабяк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *