У МВС заявили, що “Правий сектор” не причетний до погроз українцям угорського походження (відео)

У МВС заявили, що “Правий сектор” не причетний до погроз українцям угорського походження (відео)

Антон Геращенко припустив, що відео з погрозами на адресу закарпатських угорців записав провокатор, якого найняли з-за кордону.

Представники “Правого сектора” та інших національних угруповань не причетні до погроз українцям угорського походження на Закарпатті.

Про це в ефірі ток-шоу “Ми всі – українці” на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Гість ток-шоу запевнив, що правоохоронці обов’язково знайдуть того, хто на відео погрожував українцям угорського походження.

“Можу сказати, що ніякий “Правий сектор” до цього не причетний. Якщо ви пам’ятаєте, у фразах, які говорив молодий чоловік в балаклаві, там були погрози на адресу дітей, що ми вас знайдемо, ми ваших дітей поріжемо тощо. Ніколи представники “Правого сектора” та інших національних угруповань не опускалися до подібних погроз. Ми думаємо, що це провокатор, найнятий, можливо, з-за кордону, який за певну суму невелику грошей зачитав це вітання. Потім воно було запущене в Інтернет, і ми вже бачимо, як воно поширюється. Поширюється воно, до речі кажучи, з акаунтів, які перебували за межами України, що показує, що ця провокація була придумана ззовні”, – зазначив Антон Геращенко.

Заступник міністра продовжив: “Ми неодноразово спостерігали за останні 7 років спроби з боку РФ зіштовхнути лобами українців з угорської громадою, ізраїльським народом. Були випадки підпалу синагог, були випадки осквернення ізраїльських, наприклад, пам’яток. І ми розслідували ці справи і затримали людей, які під замовлення намагалися вчинити такі акції”.

Раніше Трибуна повідомляла:

“Правий сектор” заперечив свою причетність до антиугорської провокації

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *