У місті Чоп на Закарпатті дерусифікують назви вулиць

У Чопі вулицю Московську перейменували на Героїв України. Таке рішення прийняли 29 березня на позачерговій сесії Чопської міської ради.

“У зв’язку з російським вторгненням в Україну, враховуючи думку громади, з метою дерусифікації міста та забороною пропаганди символіки країни – агресора було перейменовано вулицю Московську на вулицю Героїв України”, — повідомили у міськраді. Було декілька пропозицій: перейменувати вулицю на вулицю Київську або на вулицю Героїв України. Більшість проголосували за Героїв України.

Також у Чопі хочуть перейменувати вулиці Гагаріна на Каденюка, Пушкіна на Василя Стуса, Лермонтова на Івана Чендея, Маяковського на Лесі Українки, Темето на вулицю Тиха.

1 comment

У період російського вторгнення та агресії в Україну виникає безперечна потреба в різних заходах для забезпечення національної безпеки та суверенітету, однак важливо також враховувати, що в країні може існувати багато інших нагальних питань, таких як соціально-економічний розвиток, зміцнення правової системи, боротьба з корупцією та забезпечення соціальної справедливості, забезпечення безпеки громадян та захист їх прав є критично важливим у сучасних умовах.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *