Студенти та викладачі Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у концерті в пам’ять загиблих українців (ФОТО)

Студенти та викладачі Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у концерті в пам’ять загиблих українців (ФОТО)

В Ужгороді відбувся концерт за участю студентів та викладачів Ужгородського інституту культури і мистецтв, які у творчій співдружності з народною артисткою України Наталею Могилевською, українською піснею вшановували пам’ять співвітчизників, полеглих у боях з російським ворогом та підтримували незламний дух волонтерів і всіх, хто невтомно працює на перемогу нашої Батьківщини.
Глядачі, яких на площі зібралося чимало, тепло вітали виконавців – Анастасію Вишневську (вокал); Сергія Фанту – (фортепіано); Віктора Шуфана (саксофон); Віталія Горбея, у репертуарі якого цілий арсенал як патріотичних, так і українських популярних пісень.
У творчому тандемі з народною артисткою України виступила також і наша колегиня, викладачка Ужгородського інституту культури і мистецтв, заслужена працівниця культури України Олеся Глуханич. Під її майстерний супровід співачка виконала свої найвідоміші хіти та продекламувала вірші.
Як зазначила Олеся Глуханич, на підготовку такого відповідального виступу у неї була тільки одна ніч. При цьому виступ був надзвичайно яскравий та емоційний, що свідчить про високий професіоналізм наших викладачів


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.