У канаві на Виноградівщині знайшли трупи свиней (ФОТО)

У канаві на Виноградівщині знайшли трупи свиней (ФОТО)

Мертвих тварин у канавах на околиці села Шаланки Виноградівського району сфотографували і надіслали знімки на адресу видання “Голос Карпат” жителі цього населеного пункту.

Як розповів мешканець села, директор Виноградівського держлісгоспу Василь Агій, масове захворювання свиней у Шаланках спостерігалося ще місяць тому. Всього загинуло біля тридцяти тварин. Частину з них підібрали роми й поїли їх. А декотрі опинилися в канавах. Багато свиней господарі встигли заколоти. Різали більше, як на Різдво.
Це питання піднімалося, зокрема, і на комісії при заступникові голови Виноградівської РДА за участі керівників ветеринарної і санітарно-епідемічної служб, яка засідала у зв’язку з вірусом африканської чуми свиней у сусідньому Берегівському районі.
-Два тижні тому ми провели тотальне обстеження всіх дворогосподарств у Шаланках, де утримують свиней і можемо констатувати, що вірусу чуми там не виявлено. Панікувати не варто, усе під контролем,- у телефонній розмові повідомив начальник Виноградівської райветлікарні Любомир Кульчицький.
За висновком місцевих фахівців , загибель свиней у Шаланках була спричинена жовтухою. На даний час ситуація із захворюванням уже стабілізувалася і люди менше вирізають тварин.
От тільки хто прибере із канав трупи свиней і хто відповість за забруднення навколишнього середовища? Ці запитання ми адресуємо правоохоронцям та екологічній інспекції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *