Патрульні повідомили про початок профілактичної акції на Закарпатті

Увага! З 10 липня на території обслуговування патрульної поліції Ужгорода та Мукачева стартує двотижнева профілактична акція «Подорожуй Закарпаттям безпечно!»

Захід має на меті проведення превентивної роботи щодо дотримання ПДР України, задля ще більшої безпеки на дорозі. Особлива увага звертатиметься на використання під час руху пасків безпеки та дитячих автокрісел, які є першою лінією захисту проти травм або смерті. Під час першого тижня акції полісмени проводитимуть профілактичні бесіди з водіями та пасажирами, які нехтують правилами безпеки, а вже протягом другого тижня, за виявлені порушення оформлятимуть адмінматеріали.
В час літніх відпусток та довготривалих подорожей завданням кожного водія є створення всіх необхідних умов, задля збереження свого життя і життя пасажирів під час руху. Згідно з правилами дорожнього руху України водій зобов’язаний користуватися засобами пасивної безпеки і не перевозити пасажирів, які не пристебнуті.
Великої ваги це питання набуває при розгляді дитячої категорії пасажирів. Згідно з ПДР перевезення дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку повинно здійснюватися з обов’язковим використанням автокрісел чи автолюльок.
Тож кожен водій, який перевозить підростаюче покоління, повинен забезпечити для кожного безпеку руху та на своєму прикладі показати повагу до Закону. Зловживання такими простими, але важливими правилами є не лише правопорушенням, а і загрозою для життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *