У Богдані діти скакали на підвісному мостику – той обвалився (відео)

У Богдані діти скакали на підвісному мостику – той обвалився (відео)

Про інцидент, що стався в селі Богдан на Рахівщині поінформував користувач Вася Бочкор в соцмережі Фейсбук. 

На щастя, обійшлося без жертв. Втім, внаслідок падіння мосту, скалічено дитину.

“У Богдані упав підвісний міст з дитиною. Дитина лишиласи жива але має перелом ноги. Хто кладе на підвесний міст читину, ідіоти. Міст би ще добре би і почистити від снігу. Доки грім не луснув Мільчевич не кинеси. Так було у кваснім коло берізки. Доки дитина не впала у ріку міст не ремонтували“, – сказано в дописі

На відео видно, що група дітей свідомо скакала на мосту.

http://

Не краща ситуація і з іншими мостами Богдана. Про це пише Петро Ференц:

УПАВ ОДИН МІСТ
А коли впадуть інші, зокрема, у Щаволі, який зпаходиться в аварійному стані? Коли почнуть падати люди з центрального мосту у Квасному, де близько десяти метрів немає перил. А який стан будівлі лікарні, амбулаторії? А в якому стані гірські дороги і т.д. Перелік можна продовжити.
Звичайно прикрий випадок, що впав міст. Є вина дітей, але часткова. Питання – коли остарній раз був технагляд придатноті експлуатації об’єктів? Головне мости на балансі не стоять – є відговорка.
Інфраструктурна занедбаність села, задавненість проблем. Звичайно не у всьому винен Мільчевич. Але, але на протязі більше шести років ніхто і не намагався працювати над вирішенням таких глобальних проблем. Вони не цікаві, забирають багато часу, грошей та й не дуже ними не похизуєшся. Є ефектніші засоби для публіки: гірлянди, різні декорації, безкінечне вилизування сільради. От туди і спрямовуються бюджетні гроші. Те і маємо. А треба вирішувати в першу чергу життєво важличі речі, питання безпеки людей, а вже потім декорації. Тоді і мости падати не будуть.

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.