Голова Ужгородської райради запустив процеси політичного “бродіння”

Голова Ужгородської райради запустив процеси політичного “бродіння”

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/120

❗️Невдала спроба втечі з владного корабля голови Ужгородської районної ради Юрія Фрінцка (Слуга народу) свідчить про глибоку кризу інституту районних рад, які в умовах децентралізації і передачі влади громадам стали 5-м колесом до воза. За новим штатним розписом апарат ради 255-тисячного Ужгородського району складає всього 12 осіб, включно з прибиральницею та водієм.

❗️Юрій Фрінцко, написавши у п’ятницю заяву про дострокове складання повноважень голови райради, підклав свиню насамперед своїй політичній силі та голові Закарпатської ОДА Віктору Микиті, адже добровільно відкрив дорогу для втілення планів  опонентів з команди Балоги, які самі мали намір замінити Юрія Фрінцка на близького до КАБ Михайла Фединця ( детальніше – https://t.me/P_Fedaka/79)

❗️Команда з порятунку «блудного сина» Юрія у складі Віктора Микити, голів Ужгородської та Мукачівської РДА Радіона Кіштулинця та Едгара Токара негайно кинулася виправляти ситуацію і Юрій Фрінцко «дав задню», написав на сторінці у Фейсбук, що працює далі.

❗️Але процес «бродіння» уже запущений і є питанням часу коли політичне протистояння в Ужгородській райраді вихлюпнеться назовні.

Голова Ужгородської райради Юрій Фрінцко склав повноваження (документ)


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.