У 2015 році обласний бюджет виділяв Мукачеву 12 мільйонів на ремонт “розбомбленої” Берегівської-об’їзної (ДОКУМЕНТ)

У 2015 році обласний бюджет виділяв Мукачеву 12 мільйонів на ремонт “розбомбленої” Берегівської-об’їзної (ДОКУМЕНТ)

6 березня 2015 року при розподілі залишків коштів обласного бюджету Закарпатська обласна рада виділила кожному району та місту обласного значення кошти на житлові субсидії, оплату компослуг, погашення кредиторської заборгованості тощо. Гроші були розподілені за формульним розрахунком відповідно до кількості населення в кожній адміністративно-територіальній одиниці.
– Однак коли всі документи для рішення облради були готові, нардеп Віктор Балога через тодішнього голову ОДА Василя Губаля наполіг на перерозподілі коштів і виділенні Мукачеву додаткової дотації з обласного бюджету на суму 12 мільйонів гривень, – повідомляє Геннадій Москаль.

– На бюджетній комісії було чітко заявлено, що ці гроші необхідні Мукачеву на ремонт Берегівської-об’їзної дороги, що проходить у межах міста. Після цього формульний розрахунок із розподілу залишків коштів обласного бюджету був змінений – усі райони й міста отримали менше грошей для того, щоб Мукачеву виділили додаткові 12 мільйонів. Підкреслюю, що жодна адміністративно-територіальна одиниця Закарпаття не отримала з обласного бюджету іншу додаткову дотацію, тодішня обласна рада зробила виняток тільки для Мукачева (див. таблицю внизу).

У підсумку разом із субвенцією з Держбджету Мукачево отримало найбільше фінансування в області – понад 40 мільйонів гривень. Стільки грошей не виділили ні Ужгороду, ні Хусту, ні найбільшому в Україні Тячівському району, ні високогірним районам Закарпаття (див. останній стовпчик у таблиці). Однак замість того, щоб направити 12 мільйонів на ремонт Берегівської-об’їзної, яка дійсно перебуває в жахливому стані, Мукачівська міськрада 26 березня 2015 року розподілила їх на зарплату працівникам міськради (понад 4,7 млн. грн..), освітянам (понад 5,5 млн. грн.) та комунальні послуги (див. документ нижче).

Жодної необхідності виплачувати зарплату чиновникам та освітянам Мукачева за рахунок обласного бюджету не було, оскільки міський бюджет має достатньо грошей для цього. Це було фактичне обкрадання області – величезні гроші забрали від бідних районів і віддали багатому Мукачеву начебто на ремонт дороги. І тепер нардеп Балога ще сміє лицемірно нити Президенту про поганий стан Берегівської-об’їзної й казати, що хтось ділить людей на своїх і чужих!

Хочете хорошу дорогу, то поверніть із Мукачівського міського бюджету вкрадені в області 12 мільйонів, яких якраз вистачить на ремонт Берегівської-об’їзної.

Повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля moskal.in.ua

1 Comment

  1. Уже час незалежний комплексний аудит провести всієї фінансової діяльності як мукачівського виконкому, головного виконавця злодійських незаконних рішень міськради, які приймалися більшістю депутатів від ЄЦ та КМКС, свідомо ща вкащіакою балог і сина і батька, які роками грабували місто і його мешканців . Однак безвідповідальність безкарність депутатів які голосують за злочинні рішення і котрі стають співучасниками цих антищаконних рішень, породжують організовані злочини.
    Мадяри депутати із міськради при розмові і не приховують
    Що коли вони заходили у владу міста у них була домовленість з ЄЦ про спільне потрібне голосування для балог, тому вони не можуть порушити попередніх домовленостей. Так би они голосували за свої насущні проблеми, тоті ще підлі особи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.