Ідеологи комуністичної епохи цькують відомого закарпатського археолога (ДОКУМЕНТ)

Ідеологи комуністичної епохи цькують відомого закарпатського археолога (ДОКУМЕНТ)

Кедебістські методи переслідування неугодних нікуди не ділися і в незалежній Україні. Донос і далі залишається дієвим інструментом в руках вірних ленінців. Саме його обрали для розправи з відомим археологом, кандидатом історичних наук, завідуючим відділом археології Закарпатського краєзнавчого музею Йосипом Кобалем активні члени КПРС Михайло Делеган та Володимир Піпаш. Про це в мережі Фейсбук повідомляють доцент УжНУ Інна Туряниця та волонтер Віталій Грегор.

На бенкеті цинізму у п.Шеби, директора закарпатського краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького, сервірують брехню по-повній. Ця пуста, неграмотна як для кандидата наук, у совдепівському стилі “писанина”, ще раз свідчить про переслідування людей, котрі тверезо мислять і не підтримують політику суцільного фальшування й нищення власної історії й культури.

Хоча, пану Делегану треба віддати належне: він правильно розуміє, що поєднання родичів у одному трудовому колективі то є страшна, гримуча біда. Он до якого стану привели родинні зв’язки директора зі своєю невісткою! А з іншого боку, пан Делеган й сам не розуміє ким він приходиться музею, для чого йому музей, а музею він. Наукові дослідження? Розвиток? Ідеї ? Я Вас прошу.

Працює автор листа саме у відділі археології, котрий очолює відомий науковець Йосип Кобаль, за словами якого, пан Делеган зовсім не з’являється на роботі. Та й секторів у музеї нема, то мрії, що зазнали краху. Про інших, не менш “стурбованих” долею музею, таких як Піпаш й Офіцинський, годі й розповідати. Останнього, мабуть, кримінальна хабарницька справа окрилила настільки, що межі польоту набирають обертів. Наслідки безкарності.Ось так і живемо, осоромлені “квазілжеінтелігенцію”, що ферментує хаос!

Як каже Л.Костенко: “Гвинтики й шурупи віджилої системи, що скрипить і розвалюється інтоксикують здорове суспільство”! Лише тепер побачила чітку аналогію між “пильністю” п. Делегана та заявами-доносами “пильних” громадян 1930-1940-х рр. Збережем цей документ для нащадків, – зазначає Інна Туряниця.

Видатного науковця-археолога нашого краю Й.Кобаля знає більшість мистецької інтелігенції та свідомої громадськості, а відтак і “ціну” написаного наклепу.
А хто ж такий цей “доповідача” Делеган?
1) він був головою конкурсної комісії по обранню нового директора музею, де після фальсифікації її складу було обрано діючого директора В.Шебу.
2) в цій доповідній записці він вже фігурує як в.о. заступника директора, хоча до конкурсу тут не працював. Совпаденіє? Очевидно що посаду отримав за “вірно” обраного директора.
3) як він може бути юридично в.о зам директора і писати за якісь сектори, якщо новий штатний розпис набуде чинності лише в квітні цього року. Доречі цей необгрунтований штатний розпис має бути скасований керівництвом ОДА в найближчі дні.
3) він про родиний зв’язок пише пана Кобаля з іншими працівниками? Але в цей час не пише про невістку самого директора М.Мощак, яка перетворила музей в сімейний ресторанний маєток.
4) він багатьом відомий хабарницькими схемами по отриманні довідок в Закарпатському обласному архіві, який очолював тривалий час. Напевно тоді і отримав спеціалізацію “по науковій роботі”.
Сподіваюсь керівництво ОДА вживе вичепних заходів до таких одіозних особистей, які фактично отримують зарплату за наклепи, переслідування працівників – видатних науковців, антиукраїнську діяльність та фактично розвал найбільшого музею нашої області,- повідомляє Віталій Грегор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.