Тисячі людей прощалися з закарпатським воїном (ФОТО)

Сьогодні місто Берегово прощалося з воїном, що загинув від кулі снайпера на Сході України.
Провести в останню дорогу Роланда Стефановича Поповича забралося чимало людей. Молодий 19-ти річний берегівчанин віддав життя за Україну. Військовослужбовець контрактної служби військової частини 128 МБР, трагічно загинув у ході виконання бойового завдання під час АТО на Сході України. Без перебільшення вся громада Закарпаття вшановує Героя.
У траурному мітингу взяли участь перші посадові особи області, представники силових структур, громадськості краю. Без перебільшення вся берегівщина схилила голову у скорботі за своїм сином.
Після похорон голова облдержадміністрації, Валерій Лунченко написав на власній сторінці фейсбук:
— Страшно і боляче, коли вмирають молоді хлопці, коли бачиш горе батьків, близьких.
Обіцяю, що сім’я загиблого героя отримає допомогу, хоча розумію, що будь-які компенсації – ніщо, зважаючи на таку втрату.
Боже, бережи Україну!
Вічна слава Герою!

Прес-група Закарпатського ОВК

роланд6 роланд роланд2 роланд3 роланд4 роланд5

роланд3 роланд роланд2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Тисячі людей прощалися з закарпатським воїном (ФОТО)”

  1. Низький поклін всім берегівчанам, які прийшли віддати шану герою України Роналду Поповичу 20-річному юнаку, який поклав своє життя на алтар за нашу Україну. Серед 2-х тисячної процесії були й очільники міста, на обличчях яких були людські емоції. Обурення викликає бездіяльність і не володіння ситуацією керівництва Будинку культури, з вини яких 90% учасників траурної процесії залишались простими статистами, оскільки не було забезпечено озвучення заходу. Вони були позбавлені можливості почути змістовну літургію, спів церковного хору і гімну-реквієму “Плине кача по Тисині”, “Коли ви вмирали-вам дзвони не грали”. Постійно впадає в око “неосвічена культура” нашого міста, яка може (на День незалежності) поставити виконання Державного Гімну України 4 рази поспіль під час одного заходу, що є блюзнірством на межі з наругою, і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *