ДАІ закликає водіїв не давати хабарів її працівникам

хабар-міліціяІз 13 червня Державна автомобільна інспекція розпочала роботу з документування спроби дачі хабара інспектору ДАІ. Станом на 17 червня задокументовано 17 таких фактів. Про це заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко на брифінгу в Будинку Уряду в понеділок, 16 червня.
«На сьогодні у нас задокументовано уже 17 таких фактів. На даний час уже порушено одне кримінальне провадження», – зазначив Анатолій Сіренко.
Він зазначив, що керівництво ДАІ дуже жорстко і принципово реагує на будь-які факти корупції і зловживань. Державтоінспекція також нагадує учасникам дорожнього руху: за спробу уникнути відповідальності шляхом дачі хабара працівнику ДАІ доведеться відповідати за законом: «Кожен факт дачі хабара працівнику Державтоінспекції – це кримінальний злочин».
Водночас Анатолій Сіренко закликав всіх учасників дорожнього руху дотримуватися цивілізованих норм врегулювання ситуації: «Якщо ми хочемо навести порядок у державі – не давайте хабарів працівникам Державтоінспекції. Зі своєї сторони від працівників ДАІ я вимагаю бути ввічливими і не корумпованими».
Начальник ДАІ також вказав телефон, за яким учасники дорожнього руху можуть звертатися в разі зловживань працівниками Державтоінспекції: 272-57-52.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *