Тячівські селяни “свинячать” у себе під носом

теребляТільки-но на Тячівщину завітала весна, як мешканці району активно взялися прибирати свої подвір’я та прилеглі території. Відтак, і районні керівники, під час всеукраїнського суботника, закликали всіх небайдужих до порядку та чистоти взяти участь в упорядкуванні річкових бережків, лісових зон, узбіччя вулиць та ін.
Здавалося б, після масового прибирання, кожен населений пункт району став чистішим і охайнішим, і ті місця, де раніше смердів і розкладався непотріб, нарешті зазеленіли. Однак, наведений тоді лад залишився не всюди  і, щонайголовніше, нехтують встановленим порядком, мабуть ті, хто таки не доклав руку до справи благоустрою.  В числі тих територій, де мешканці району продовжують смітити й прирічкова територія Нересниці.

Під час суботника невелику земельну ділянку поруч з проїжджою частиною центральної вулиці цілковито прибрали, непотріб захоронили,  і кілька місяців там було чисто. Втім, нещодавно, люди почали знову викидати туди сміття, тож серед літньої зелені, між кущів, у траві, забагровіли кульки зі сміттям. Все ті ж памперси, пластмасові пляшки, побутові та харчові відходи вкрили земну поверхню. На свій манір, щодня тут хазяйнують ворони та  вуличні собаки, які стають розповсюджувачами найнебезпечніших інфекцій та хвороб.

Неабиякого обурення викликає й те, що люди безсоромно, безсовісно викидають сміття серед білого дня. Так, нещодавно стала невільним свідком того, як два чоловіки, відкривши багажних автівки, викинули близько десятка різних кульків. Це при тому, що нарікати на роботу працівників служб, які займаються вивозом сміття, не можна, адже вони намагаються робити все необхідне, щоб вчасно прибирати непотріб й надають свої послуги всім зацікавленим. То чому ж так? Чому люди продовжують руйнувати здорове природне середовище, забруднюючи усе навколо? Які ж фактори впливають на людську діяльність?! Це просто небажання сплачувати кошти за послуги екослужб  які, до речі, не такі вже й дорогі, чи банальна звичка «гадити» там, де живеш, вже стала другою натурою яку, на жаль, не викорінити.

Хотілося б наголосити, що й на сторінках районки вже неодноразово висвітлювалися питання, пов’язані з проблемою засмічення населених пунктів, також друкувалися матеріали про порушників, яких затримували під час викидання сміття у несанкціонованих місцях, однак, на жаль, мешканців Тячівщини це нічому не вчить. Напевно, варто вживати жорсткіших заходів до порушників, щоб викорінити цю бездумну і ганебну звичку.
                         Ярина Немирич
tyachiv.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.