Categories Новини

Творча молодь Буштина: КомТех Сервіс

Мале підприємство КомТех Сервіс було засновано в селищі Буштино в 2005 році двома ініціативними юнаками Яцюком Сергієм та Цинкаловим Володимиром. Сергій з дитинства захоплювався радіотехнікою, роботою з мікросхемами і паяльником, Володимир виріс в родині інженерів, був з технікою на «ти» і завжди мріяв розпочати власну справу. Так і сталося, що давня дружба та однакові погляди й інтереси стали фундаментом для спільної і плідної роботи. Хлопці почали з невеличкого магазину комп’ютерної техніки та сервісного обслуговування. Згодом, коли стали захоплюватись їхньою якісною роботою і побільшало число клієнтів, хлопці запросили на роботу хорошого знайомого і, на той час, починаючого спеціаліста з комп’ютерної техніки Ковача Едуарда. Відтоді, з кожним роком роботи більшало, і відповідно розросталось і саме підприємство. Росли не тільки обсяги і напрямки роботи, а й орендовані приміщення і кількість найманих працівників. На даний момент мале підприємство КомТех Сервіс – це магазин комп’ютерної техніки, сервіс центр з ремонту та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки, Інтернет та локальна мережа селища, підрозділ по встановленню систем безпеки та автоматизації підприємств.
Зараз це хороший і організований колектив молодих, висококваліфікованих спеціалістів. Зокрема: Яцюк Сергій Павлович – директор та програміст.
Цинкалов Володимир Дмитрович – співзасновник і монтажник
Ковач Едуард Валерійович – керівник магазину та сервіс центру.
Степа Людмила Юріївна – продавець магазину КомТех Сервіс.
Вейгеш Павло Юрійович – системний адміністратор Інтернет-мережі.
Яцюк Віталій Павлович – спеціаліст з систем безпеки.
Орос Олександр Васильович – спеціаліст з ремонту та обслуговування оргтехніки.
Молнар Василь Іванович – спеціаліст з ремонту комп’ютерної техніки
Ливринц Іван Іванович – електромонтажник кабельних мереж.
Гриць Іван Іванович – монтажник систем безпеки.
Форкош Анна Михайлівна – адміністратор підприємства та спеціаліст з маркетингу.
Шелякіна Ірина Русланівна – відповідальний по закупкам
Робота в даній організації злагоджена та дружня. Хлопці та дівчата мають кожен свою сферу відповідальності та роботи, яку стараються виконувати на вищому рівні. Сервіс центр та магазин обслуговують клієнтів з усіх куточків нашого району, а системи безпеки та автоматизації встановлюються на підприємствах та приватних об’єктах по всій області, в тому числі й в обласному центрі. Інтернет-мережа, якою володіє підприємство, починалась з приватної локальної мережі, до якої колеги підключали свої домашні комп’ютери для спрощення роботи та спілкування, а вже в квітні 2011 року хлопці зареєстрували себе, як Інтернет-провайдера. На сьогодні вже 450 будинків селища підключені до всесвітньої мережі і черга на підключення постійно росте.
Робочий день магазину та офісу КомТех Сервіс починається о 8.30 ранку і закінчується часто далеко за 18 годин вечорА – клієнтів та роботи у молодих людей багато. Працівники проводять літучки, наради, в разі потреби кожен може внести свої пропозиції та зауваження щодо процесу роботи. Всі працівники підприємства застраховані від нещасних випадків як на роботі, так і під час відпочинку та сплачуть податки.
Зважаючи на те, що сфера діяльності підприємства напряму пов’язана з інформаційними технологіями, які нестримно швидко та безупинно розвиваються, працівникам дуже важливо підтримувати високий кваліфікаційний рівень. Саме тому, вони постійно відвідують спеціалізовані семінари, конференції, виставки та курси кваліфікації де мають можливість ділитися досвідом з колегами з усієї України.
Самі працівники КомТех Сервіс кажуть про себе, що вони в першу чергу друзі, які не тільки працюють, а й відпочивають разом. Вони активно і продуктивно працюють і не тільки тому, що роблять те, що їм подобається, а й тому, що життя – це не тільки трудові будні, а й натхненний відпочинок. В них завжди дружньо проводяться різні свята, відмічаються дні народження, організовуються походи в гори. Вони люблять підкоряти все нові і нові вершини, як в роботі, так і в житті.
Хлопці та дівчата підприємства є членами та співзасновниками клубу альпінізму та скелелазіння «НЕ МЕЖА…», більшість з них відвідують вечірні тренування клубу, що проводяться в приміщенні Буштинської гімназії-інтернату, та активно захоплюються скелелазінням та зимовими видами спорту. Всі їхні подвиги можна переглянути в колекції фото, якими закладені полиці та стенди в офісі та магазині КомТех Сервіс. Такою активною діяльністю працівники підприємства не тільки підвищують рейтинг своєї роботи, а й заохочують молоде покоління, до занять спортом та ведення здорового способу життя.
Чому автор цього нарису так завзято описує цей молодий колектив? А тому , що він може служити зразком в організації праці в будь-якій сфері, у ставленні до державних вимог щодо оподаткування та умов праці. Тут ви не побачите чогось прихованого, тіньового чи нелегального. Дана організація є доказом того, що чесна і відкрита підприємницька діяльність в Україні можлива, потрібно тільки натхнення і бажання вносити свій вклад в розвиток держави.

Дмитро Копинець, вчитель-пенсіонер,
смт. Буштино

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *