Турнір журналістів 14-й рік поспіль відбудеться в Ужгороді

4 червня в Ужгороді журналісти області традиційно зберуться на спортивних майданчиках, щоб дізнатись, хто сильніший у міні-футболі.

Турнір присвячено пам’яті видатних закарпатських футболістів: Карла Олага та Дмитра Калинича, які першими почали готувати матеріали для ЗМІ про футбольні події краю.

футбол

Ідея проведення єдиного в Україні турніру з футболу серед працівників мас-медіа належить відомому спортивному журналісту Закарпаття – Василю Гаджезі. Проект підтримали і протягом 14-ти років проводять обласна організація профспілки працівників культури (голова Наталія Товтин) спільно з обласною радою ФСТ «Україна» (Владислав Кушнірчук) та обласною організацією Національної спілки журналістів України (Дмитро Воробець). Минулого року приєдналось також Закарпатське відділення НОК України (Іван Риляк). А нині, до святкового турніру долучилась і Федерація футболу Закарпаття (голова Іван Дуран), яка цього року відзначає 70-річчя свого заснування. Тож, на урочистому відкритті ФФЗ планує нагородити почесними грамотами журналістів, які протягом років докладали максимум зусиль, аби про аматорській футбол Закарпаття дізналось якнайбільше шанувальників гри мільйонів.

На майданчиках традиційно змагатимуться футбольні команди ЗМІ. Як зазначають організатори, у турнірі можуть взяти участь працівники редакцій, члени їх сімей, а також активні дописувачі.

Минулого року у міні-футболі змагались ТРК «Тиса», «Журналіст-юнайтед» (збірна УжНУ), газети «Карпаті ігоз со», «Срібна Земля», а також збірна команда «Спорт тайму» та «Новин Закарпаття», яка і стала переможцем. Цього року є новачок – збірна журналістів Берегівського району, яка виявила бажання взяти участь у турнірі. Сподіваємось, що окрім перерахованих учасників, до турніру долучаться інші збірні ЗМІ.

Місце проведення: Закарпатська обласна ДЮСШ Ужгорода (с/к «Юність», відкритий футбольний майданчик).

Урочисте відкриття турніру: 4 червня, о 14.30.

***

Цього дня відбудеться фінальний матч Кубку Ужгорода на стадіоні «Авангард». Обласна і міська федерації футболу запрошують усіх бажаючих на вирішальний поєдинок одних із найкращих ужгородських клубів: «Минай» –  «Радванка».

Прес-служба ФФЗ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *