Перша велопарковка з’явилася в Хусті у всеукраїнський «Велодень» (ФОТО)

Вже вкотре вело любителі міста над Тисою підтримали загальноукраїнську акцію «Велодень».

Щорічному велопараду прихильників двоколісного транспорту приурочили ще одну подію – відкриття вело парковки,  ініціатором встановлення якої виступила громадська організація «Велооб’єднання». Міська влада дала добро на розміщення парковки саме біля кафедрального cобору святих Кирила та Мефодія. Перша парковка розрахована на п’ять місць. Свій двоколісний транспорт тут зможе припаркувати кожен бажаючий.

Стрічку на парковці урочисто перерізали міський голова Володимир Кащук та секретар ради Володимир Ерфан. Міський голова висловив сподівання, що в найближчому майбутньому в центрі міста з’являться ще кілька подібних парковок для велосипедів. Адже важливо, щоб молоде покоління активніше використовувало велосипедний транспорт, покращуючи таким чином не лише екологічну ситуацію в місті, а й своє здоров’я.

Для участі в заході зібралося близько півсотні власників велосипедів, людей, які дотримуються здорового і активного способу життя.

За словами одного з організаторів заходу, голови ГО «Велооб`єднання» Андрія Козира, вперше такий веломарафон було проведено три роки тому. Жодних вікових обмежень нема. Маршрут, протяжністю 10-12 км., проліг через об’їзну дорогу та околицями міста.

вело вело2Хустська міська рада

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *