Тарифне Ватерлоо команди Балоги в Мукачеві

Тарифне Ватерлоо команди Балоги в Мукачеві

 

Встановлення Мукачівським виконкомом найвищих тарифів в Україні на водопостачання та водовідведення викликало небувалий резонанс в місті.

Хвиля народного обурення захлиснула політичні проєкти «Команда Андрія Балоги» та ВО «Батьківщина», які відмовилися підтримати ініціативу більшості депутатів Мукачівської міськради від п’яти фракцій – ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» про скасування на  позачерговій сесії рішення виконкому, яким більше ніж у два рази (29 грн до 59 грн за кубометр) збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Сором за мукачівських депутатів – реакція громади на підняття тарифів на воду

Токсичність цього питання змусила міського голову Андрія Балогу винести питання відміни підвищення цін на воду на сесію міськради.

Адже громадськістю було зібрано необхідну кількість голосів під електронною петицією Капітана І.І. , яка повторяла вимогу депутатської більшості про скасування грабіжницьких тарифів на воду.

В таких ситуація потрібно швидко визнавати свою неправоту і рухатись далі, а не вести себе, як вуж на розпеченій пательні, вишукуючи різноманітні зачіпки для того щоб зберегти обличчя.

Тарифна війна проти мукачівців, так чи інакше, обернулася поразкою команди мера, яке б рішення сьогодні не прийняв депутатський корпус.

Хто несе персональну відповідальність за підвищення тарифів на водопостачання у Мукачеві (документ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *