Хто несе персональну відповідальність за підвищення тарифів на водопостачання у Мукачеві (документ)

Хто несе персональну відповідальність за підвищення тарифів на водопостачання у Мукачеві (документ)

За катастрофічне підвищення тарифів на водопостачання у Мукачеві несуть персональну відповідальність Балога і Ланьо – лідери політсил “Команда Андрія Балоги” та ВО “Батьківщина”.

Саме їх фракції заблокували ініціативу більшості депутатів Мукачівської міськради від від п’яти фракцій – ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» про скасування на  позачерговій сесіїрішення виконкому, яким більше ніж у два рази (29 грн до 59 грн за кубометр) збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Неприємно вразила позиція депутатки Юлії Тайпс, яка утрималася при голосуванні за соціально надважливе питання.

А ще недавно пані Юлія була одним з облич протестів екологічних ініціатив (https://trubyna.org.ua/novyny/mukachivtsi-rozvinchuiut-mify-pro-bezpechnist-smittiespaliuvalnoho-zavodu-na-terytorii-mista/).

Очевидно, що після отримання посади заступника міського голови вся опозиційність розвіялася, як марево.

За скасування тарифів проголосували 19 депутатів – більшість від присутніх.

Але для скасування рішення виконавчого комітету та повернення доступних тарифів на вказані послуги потрібно 20 голосів – більше половини від складу ради ( Мукачівська міська рада має 38 депутатів) + 1 голос.

Чому так сталося?

4-х депутатів від партії ОПЗЖ усунули від депутатської роботи, таким чином фактично задіяно в роботі міської ради 34-ри депутати. Тому більшість повинна би була становити 18 депутатських мандатів. Через прогалини в законодавстві це питання не може вирішитися логічно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *