Світло в Україні відключатимуть не на дві години, а на цілих дев’ять

електроенергіяУкраїну знову занурюють у темряву. Енергетики продовжили відключення електрики і збільшили їх тривалість. Як пояснив “Укренерго”, причина продовження “темних часів” – зберігається дефіцит енергоносіїв на ТЕС. Запасів на наших ТЕСзалишилося на 2-10 днів роботи. І якщо його спалити, то міста залишаться без світла і тепла. Настане колапс. Про це пише газета Сегодня.

Зараз 19 енергоблоків електростанцій генеруючих компаній зупинені за аварійною заявкою через брак палива, а 6 – через аварійні пошкодження. Згідно з новим графіком, обмежувати подачу електроенергії будуть з 8:00 до 11:00 і з 16:00 до 22:00 годин, тобто – на 9 годин на добу (було з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 20:00. – ред.).

“Графіки аварійного обмеження не виконуються. Тобто в одних містах вогні горять, а інші сидять у темряві, – розповів представник “Укренерго” Зіновій Буцьо. – Проблема ще й у тому, що графіки відключень складалися в 2013-му. Введені черзі відключення не дають ефекту. Вони складені з урахуванням важливості об’єктів для кожного регіону (враховується, наявність химпроїзводств, котелень). У першу чергу відключень внесені найменш болючі точки і підприємства. Черги узгоджуються з ОДА та Енергонагляд, щоб був справедливий підхід до споживачів “. Влада домовилися, що про відключення енергетики попереджали за 15 хвилин: щоб, приміром, встигли відключити ліфти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *