“Закарпатгаз” вимагав від пенсіонерки сплатити 7 тисяч неіснуючого боргу

прокуратураПрокуратурою міста Мукачево на захист майнових прав пенсіонерки подано до суду заяву про скасування судового незаконного наказу про стягнення з громадянки на користь стягувача – Мукачівської філії ПАТ «Закарпатгаз» заборгованості у сумі понад 7500 грн.
Як пояснив прокурор прокуратури міста Мукачева Ярослав Вайдич: «Прокурорською перевіркою встановлено, що пенсіонерка за адресою, яка значиться у документах про заборгованість ніколи не проживала, будинок вказаний там, ні у власності, ні у користуванні останньої ніколи не перебував. Крім того, типовий договір про газопостачання укладений з іншою особою, різниця в прізвищах пенсіонерки і реального боржника виявилась лише у одній букві. Як виявилось банальна друкарська помилка призвела до того, що пенсіонерці за судовим наказом треба сплатити суму, яку вона насправді не боргує. Жінка зверталась і у виконавчу службу, і до представників ПАТ «Закарпатгаз». Проте, там на її заяви не відреагували, а помилки ніхто виправляти не бажав».
Тепер прокуратура взялася захистити права літньої жінки і суді – заява прокурора міста Мукачева про скасування судового наказу вже перебуває на розгляді в суді.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *