Суддю із Закарпаття посадили на 5 років

Суддю із Закарпаття посадили на 5 років

31 травня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги захисників обвинуваченого, судді Міжгірського районного суду Антона Гайдура, на вирок Вищого антикорупційного суду від 22 березня 2021 року. Тоді обвинуваченого було визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати посаду судді на строк 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. Повідомляє Автомайдан,

За результатами розгляду колегія суддів залишила апеляційні скарги без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.

Нагадаємо, Антон Гайдур отримав 15 тисяч грн від позивача за стягнення 150 тис грн боргу за невиконані роботи по будівництві будинку зі зрубу.

Що цікаво, відповідач цей позов визнавав, але суддя Гайдур все одно сказав, що позов може бути задоволений лише за 10 % від суми позову. Суддю було затримано «на гарячому», а у лівій кишені його піджака знайшли коробку з написом «Пластилін», у якій знаходилося тих 15 тис грн.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.