Суд відсторонив від посади директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Бабидорича та продовжив йому строк запобіжного заходу

Суд відсторонив від посади директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Бабидорича та продовжив йому строк запобіжного заходу

Сьогодні, 5 серпня 2020 року, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося підготовче судове засідання за обвинуваченням директора та головного спеціаліста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та підрядників, які проводили ремонт та реконструкцію площі Поштової.

Їм інкримінують розтрату державних коштів у особливо великих розмірах під час проведення ремонтних робіт на площі Поштовій.

Згідно з пред’явленим обвинуваченням, через неправомірні дії обвинувачених осіб державі завдано шкоди у розмірі майже 470 тисяч гривень.

Також прокурором та стороною захисту було подано ряд клопотань, а саме про відсторонення від посади директора департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та про обрання запобіжних заходів обвинуваченим.

За результатами розгляду, клопотання правоохоронців були задоволені та обрано запобіжні заходи обвинуваченим у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави та домашнього арешту у нічний час, також було відсторонено від посади директора Департаменту міського господарства та продовжено строк запобіжного заходу.

Наступне підготовче судове засідання у справі призначено на 14год.00хв., 10 серпня 2020 року, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *